RMC1K54R9FTE
MFR.Part #
RMC1K54R9FTE
JLCPCB Part #
C6188597
Description
-55℃~+155℃ 1W 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS