RGC1/10C3922BTP
MFR.Part #
RGC1/10C3922BTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS