RMC1K16R9FTE
MFR.Part #
RMC1K16R9FTE
JLCPCB Part #
C6397810
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS