RMC1K6192FTE
MFR.Part #
RMC1K6192FTE
JLCPCB Part #
C7289503
Description
-55℃~+155℃ 1W 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS