RMC1K5492FTE
MFR.Part #
RMC1K5492FTE
JLCPCB Part #
C5856072
Description
-55℃~+155℃ 1W 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS