RMC1/20-3651FPA
MFR.Part #
RMC1/20-3651FPA
JLCPCB Part #
C7055216
Description
-55℃~+155℃ 3.65kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS