RMC1/20-13R7FPA
MFR.Part #
RMC1/20-13R7FPA
JLCPCB Part #
C7289025
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS