RMC1/4K9761FTE
MFR.Part #
RMC1/4K9761FTE
JLCPCB Part #
C6187961
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS