RGC1/20K1100BPA
MFR.Part #
RGC1/20K1100BPA
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS