RMC1-7R68FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1-7R68FTE
JLCPCB Part #
C5725816
Package
2512
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 7.68Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS