RMC1K32R4FTE
MFR.Part #
RMC1K32R4FTE
JLCPCB Part #
C7343813
Description
-55℃~+155℃ 1W 32.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS