RPC352R4JTE
MFR.Part #
RPC352R4JTE
JLCPCB Part #
C4279533
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS