RMC1K12R4FTE
MFR.Part #
RMC1K12R4FTE
JLCPCB Part #
C6654526
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS