RMC1K21R5FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1K21R5FTE
JLCPCB Part #
C5727653
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 21.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS