RGC1/8C25R5DTP
MFR.Part #
RGC1/8C25R5DTP
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS