RMC1K1621FTE
MFR.Part #
RMC1K1621FTE
JLCPCB Part #
C7289401
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS