RMC1K3243FTE
MFR.Part #
RMC1K3243FTE
JLCPCB Part #
C7343810
Description
-55℃~+155℃ 1W 324kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS