RMC1/10-560JTP
MFR.Part #
RMC1/10-560JTP
JLCPCB Part #
C6186871
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS