RMC1K1022FTE
MFR.Part #
RMC1K1022FTE
JLCPCB Part #
C6188494
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS