RMC1/8K9531DTP
MFR.Part #
RMC1/8K9531DTP
JLCPCB Part #
C7343732
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS