RGC1/16K2004DTP
MFR.Part #
RGC1/16K2004DTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2MΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS