RN73H2BTTD8562F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD8562F25
JLCPCB Part #
C2544645
Description
-55℃~+155℃ 250mW 85.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS