CPF1206B160RE1
MFR.Part #
CPF1206B160RE1
JLCPCB Part #
C4080203
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS