RMC1/8K12R4DTP
MFR.Part #
RMC1/8K12R4DTP
JLCPCB Part #
C6654389
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS