RMC1/20-2001FPA
MFR.Part #
RMC1/20-2001FPA
JLCPCB Part #
C7055192
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS