TLR2BWDTD15L0F75
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
TLR2BWDTD15L0F75
JLCPCB Part #
C4326485
Package
1206
Description
-65℃~+170℃ 15mΩ 1W ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS