RMC1/8K6201DTP
MFR.Part #
RMC1/8K6201DTP
JLCPCB Part #
C20095194
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS