RMC1/10-752JTP
MFR.Part #
RMC1/10-752JTP
JLCPCB Part #
C6976293
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS