RMC1/8K6493DTP
MFR.Part #
RMC1/8K6493DTP
JLCPCB Part #
C7289298
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS