RN732BTTD4591F10
MFR.Part #
RN732BTTD4591F10
JLCPCB Part #
C4295540
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.59kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS