RMC1/8K5760DTP
MFR.Part #
RMC1/8K5760DTP
JLCPCB Part #
C7055838
Description
-55℃~+155℃ 250mW 576Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS