ERJ-T08J102V
MFR.Part #
ERJ-T08J102V
JLCPCB Part #
C3956145
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 330mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS