RMC1/16SK4302DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK4302DTH
JLCPCB Part #
C20093330
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS