RMC1/8K3900DTP
MFR.Part #
RMC1/8K3900DTP
JLCPCB Part #
C7343646
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS