RMC1/2K1820FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1820FTE
JLCPCB Part #
C7289319
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS