RLC50-R220FTE
MFR.Part #
RLC50-R220FTE
JLCPCB Part #
C2598168
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 220mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS