RMC1/8K30R9DTP
MFR.Part #
RMC1/8K30R9DTP
JLCPCB Part #
C7289189
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS