RN732BTTD1452F10
MFR.Part #
RN732BTTD1452F10
JLCPCB Part #
C4356374
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS