RGC1/10C4302FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/10C4302FTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS