RMC1/8K3012DTP
MFR.Part #
RMC1/8K3012DTP
JLCPCB Part #
C6654446
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS