RMC1/2K1472FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1472FTE
JLCPCB Part #
C7344198
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS