RMC1/8K3013DTP
MFR.Part #
RMC1/8K3013DTP
JLCPCB Part #
C6654448
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS