RMC1/2K1543FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1543FTE
JLCPCB Part #
C6187347
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS