RMC1/8K1470FTP
MFR.Part #
RMC1/8K1470FTP
JLCPCB Part #
C909175
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS