HV732BRTTD4703F
MFR.Part #
HV732BRTTD4703F
JLCPCB Part #
C6967428
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS