RMC1/8K1433DTP
MFR.Part #
RMC1/8K1433DTP
JLCPCB Part #
C7344526
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS