RMC1/4K2210FTE
MFR.Part #
RMC1/4K2210FTE
JLCPCB Part #
C20095012
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS