RMC1/8K1133DTP
MFR.Part #
RMC1/8K1133DTP
JLCPCB Part #
C7289062
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS