RMC1/8K1431FTP
MFR.Part #
RMC1/8K1431FTP
JLCPCB Part #
C20095123
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS