RMC1/8K1431DTP
MFR.Part #
RMC1/8K1431DTP
JLCPCB Part #
C7289106
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS